Kde koupit Velurová košilka Love

Vel. 56, Nicol 14350, Kolekce: Love - PZ2018/19 <strong>Velurová košilka NICOL.</strong> <br /> <br />Košilka je zdobená veselým obrázkem, který působí roztomile. <br />… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Velurová košilka Love Vybavení a doplňky
Cena
168 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Velurová košilka Love které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 168 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 56, Nicol 14350, Kolekce: Love - PZ2018/19 <strong>Velurová košilka NICOL.</strong> <br /> <br />Košilka je zdobená veselým obrázkem, který působí roztomile. <br />- praktické zapínání uprostřed usnadní převlékání miminka. <br />- příjemný materiál, měkký na omak. <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE NICOL.</strong> <br /> <br />Košilka je vyrobená z atestované kvalitní česané bavlny - měkká, příjemná na omak. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />Vel.56 délka - 24cm, hrudník - 20cm,celková délka rukávu - 21cm. <br />Vel.62 délka - 26cm, hrudník - 20cm,celková délka rukávu - 23cm. <br />Vel.68 délka - 28cm, hrudník - 22cm,celková délka rukávu - 25cm. <br />Vel.74 délka - 30cm, hrudník - 24cm,celková délka rukávu - 27cm. <br />Vel.80 délka - 32cm, hrudník - 25cm,celková délka rukávu - 28cm. <br />Uvedené rozměry se mohou minimálně lišit +-0,5-1,5cm. <br /> <br /><strong>Proč oblečení NICOL ?</strong> <br />Protože, milujete své děti ! <br />Oblečení NICOL patří mezi oblíbené oblečení maminek. <br />Vše vyrobeno v nejlepší kvalitě s láskou.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Velurová košilka Love z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902444572585 a ID 95091
- jistota kvalitního výrobce Nicol
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Velurová košilka Love. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Velurová košilka Love na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Nicol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Velurová košilka Love vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Nicol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz