Kde koupit Ventil kulový zahradní uzamykatelný

Ventil kulový zahradní uzamykatelný rozměr: 3/4" uzamykatelný Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ventil kulový zahradní uzamykatelný Instalatérské potřeby
Cena
189 Kč
Dostupnost
Skladem 12.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ventil kulový zahradní uzamykatelný které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 189 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ventil kulový zahradní uzamykatelný rozměr: 3/4" uzamykatelný

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ventil kulový zahradní uzamykatelný z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60154
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Instalatérské potřeby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 86 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ventil kulový zahradní uzamykatelný. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ventil kulový zahradní uzamykatelný na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Instalatérské potřeby Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ventil kulový zahradní uzamykatelný vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Instalatérské potřeby Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz