Kde koupit Vinné koktejly: Nové, kreativní a klasické nápoje

Kniha Vinné koktejly: Nové, kreativní a klasické nápoje: Koktejly v této knize připravil mezinárodně uznávaný barman Gianfranco Di Niso ve spolupráci s Davidem Manzonim a jsou doprovázeny nádhernými f… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vinné koktejly: Nové, kreativní a klasické nápoje Nápoje, koktejly
Cena
297 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vinné koktejly: Nové, kreativní a klasické nápoje které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 297 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Vinné koktejly: Nové, kreativní a klasické nápoje: Koktejly v této knize připravil mezinárodně uznávaný barman Gianfranco Di Niso ve spolupráci s Davidem Manzonim a jsou doprovázeny nádhernými fotografiemi, které pořídil mistr zátiší Fabio Petroni. Naleznete zde 90 receptů na koktejly (z nichž mnohé jsou původní), ve kterých je jednou ze složek víno. Každá kapitola je věnována určitému druhu vín: vermuty, zastoupené například značkou Negroni, šumivá vína, alkoholizovaná vína, jako je sherry, Madeira, Samos nebp Marsala, portské (bílé, červené nebo růžové), sladká vína. U každého koktejlu je seznam ingrediencí, které budete potřebovat, a detailní a srozumitelný návod na přípravu. A aby byla příprava ještě jednodušší, všechny potřebné ingredience a nádobí je snadno k sehnání.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vinné koktejly: Nové, kreativní a klasické nápoje z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788073904920 a ID 5202320
- jistota kvalitního výrobce OMEGA
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 122 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vinné koktejly: Nové, kreativní a klasické nápoje. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vinné koktejly: Nové, kreativní a klasické nápoje na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly OMEGA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vinné koktejly: Nové, kreativní a klasické nápoje vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: