Kde koupit Vložky do podprsenky Comfort 100+40 ks

100+40 ks, Baby Ono <strong>Vložky do podprsenky Comfort.</strong> <br /> <br />Absorpční vložky jsou navrhnuty obzvláště pro komfort kojících žen v období laktace. <br /&… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vložky do podprsenky Comfort 100+40 ks Vybavení a doplňky
Cena
191 Kč
Dostupnost
02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vložky do podprsenky Comfort 100+40 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 191 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

100+40 ks, Baby Ono <strong>Vložky do podprsenky Comfort.</strong> <br /> <br />Absorpční vložky jsou navrhnuty obzvláště pro komfort kojících žen v období laktace. <br />Mají anatomický tvar, a díky tomu se ideálně přizpůsobí prsům. <br />Samolepící pásek zamezuje posouvání vložky při nošení a to jak ve dne tak i v noci. <br />Vnitřní strana vložky je měkká a jemná, a proto zabraňuje zanícení citlivé pokožky prsou. <br /> <br />Balení obsahuje 100 ks + 40 ks zdarma.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vložky do podprsenky Comfort 100+40 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901435408681 a ID 93866
- jistota kvalitního výrobce Baby ONO
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 102 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vložky do podprsenky Comfort 100+40 ks. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vložky do podprsenky Comfort 100+40 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby ONO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vložky do podprsenky Comfort 100+40 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby ONO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz