Kde koupit Voodoo Lab PABAR 2.5mm Straight Barrel AC Cable

Speciální napájecí AC kabel pro některé druhy efektů (např. Digitech Whammy, Line 6 Digital Modelers and Mesa Boogie V-twin. Also powers the Voodoo Lab Ground Control Pro and Pedal Switcher). Tímto na… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Voodoo Lab PABAR 2.5mm Straight Barrel AC Cable Kabely pro napájecí síťové adaptéry
Cena
120 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Voodoo Lab PABAR 2.5mm Straight Barrel AC Cable které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 120 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Speciální napájecí AC kabel pro některé druhy efektů (např. Digitech Whammy, Line 6 Digital Modelers and Mesa Boogie V-twin. Also powers the Voodoo Lab Ground Control Pro and Pedal Switcher). Tímto napájecím kabelem lze dosáhnout 18V a 24V. Délka 46 cm. Barevné provedení: černé.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Voodoo Lab PABAR 2.5mm Straight Barrel AC Cable z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223121
- jistota kvalitního výrobce Voodoo Lab
- kategorie Kabely pro napájecí síťové adaptéry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 48 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Voodoo Lab PABAR 2.5mm Straight Barrel AC Cable. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Voodoo Lab PABAR 2.5mm Straight Barrel AC Cable na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kabely pro napájecí síťové adaptéry Voodoo Lab, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Voodoo Lab PABAR 2.5mm Straight Barrel AC Cable vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: