Kde koupit Voodoo Lab PPEH24 2.5mm Voltage Doubling Cable - 18V or 24V

Napájecí kabel pro efekty, které pracují při vyšší voltáži s 3 x 2,1 mm rovnými konektory s polaritou "center positive" (např. Electro-Harmonix Deluxe Memory Man, Stereo Memory Man, Electric Mistress)… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Voodoo Lab PPEH24 2.5mm Voltage Doubling Cable - 18V or 24V Kabely pro napájecí síťové adaptéry
Cena
200 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Voodoo Lab PPEH24 2.5mm Voltage Doubling Cable - 18V or 24V které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 200 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Napájecí kabel pro efekty, které pracují při vyšší voltáži s 3 x 2,1 mm rovnými konektory s polaritou "center positive" (např. Electro-Harmonix Deluxe Memory Man, Stereo Memory Man, Electric Mistress). Tímto napájecím kabelem lze v kombinací se dvěma adaptéry dosáhnout 18V nebo 24 V. Barevné provedení: černé.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Voodoo Lab PPEH24 2.5mm Voltage Doubling Cable - 18V or 24V z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223126
- jistota kvalitního výrobce Voodoo Lab
- kategorie Kabely pro napájecí síťové adaptéry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 69 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Voodoo Lab PPEH24 2.5mm Voltage Doubling Cable - 18V or 24V. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Voodoo Lab PPEH24 2.5mm Voltage Doubling Cable - 18V or 24V na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kabely pro napájecí síťové adaptéry Voodoo Lab, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Voodoo Lab PPEH24 2.5mm Voltage Doubling Cable - 18V or 24V vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: