Kde koupit Voodoo Lab PPREV 2.1mm Straight Reverse Polarity (Center Positive) Barrel Cable

Napájecí kabel pro efekty. Jde o kabel s 2,1mm rovnými konektory na obou koncích a "center positive" polaritou. Používá se na napájení efektů JangleBox, některých efektů značek Fulltone, Moogerfooger… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Voodoo Lab PPREV 2.1mm Straight Reverse Polarity (Center Positive) Barrel Cable Kabely pro napájecí síťové adaptéry
Cena
120 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Voodoo Lab PPREV 2.1mm Straight Reverse Polarity (Center Positive) Barrel Cable které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 120 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Napájecí kabel pro efekty. Jde o kabel s 2,1mm rovnými konektory na obou koncích a "center positive" polaritou. Používá se na napájení efektů JangleBox, některých efektů značek Fulltone, Moogerfooger a mnoho dalších. Délka 46 cm. Barevné provedení: černé.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Voodoo Lab PPREV 2.1mm Straight Reverse Polarity (Center Positive) Barrel Cable z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223128
- jistota kvalitního výrobce Voodoo Lab
- kategorie Kabely pro napájecí síťové adaptéry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 88 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Voodoo Lab PPREV 2.1mm Straight Reverse Polarity (Center Positive) Barrel Cable. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Voodoo Lab PPREV 2.1mm Straight Reverse Polarity (Center Positive) Barrel Cable na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kabely pro napájecí síťové adaptéry Voodoo Lab, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Voodoo Lab PPREV 2.1mm Straight Reverse Polarity (Center Positive) Barrel Cable vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: