Kde koupit Vortex Hadřík z mikrovlákna na domácí spotřebiče 1 ks

VORTEX - Microfiber hadřík na domací spotřebiče 1 ks Jemný,měkký a příjemný na omak Ideální na mytí a čištění nábytku a domácích spotřebičů Lze použít za sucha i mokra Nezanechává skvrny, šmouhy nebo… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vortex Hadřík z mikrovlákna na domácí spotřebiče 1 ks
					
				 Čistící a úklidové prostředky
Cena
46 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vortex Hadřík z mikrovlákna na domácí spotřebiče 1 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 46 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

VORTEX - Microfiber hadřík na domací spotřebiče 1 ks Jemný,měkký a příjemný na omak Ideální na mytí a čištění nábytku a domácích spotřebičů Lze použít za sucha i mokra Nezanechává skvrny, šmouhy nebo vlákna na čištěném povrchu. Odstraní nečistoty i bez mycího prostředku Odstraňuje otisky prstů, stopy kapek a mastnoty Nezanechává šmouhy Po použití se doporučuje ji vyprat pod tekoucí teplou vodou. Nežehlete! Rozměr hadříku: 40 x 40 cm

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vortex Hadřík z mikrovlákna na domácí spotřebiče 1 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4823071623772 a ID 2288615
- jistota kvalitního výrobce Vortex
- kategorie Čistící a úklidové prostředky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vortex Hadřík z mikrovlákna na domácí spotřebiče 1 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vortex Hadřík z mikrovlákna na domácí spotřebiče 1 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Čistící a úklidové prostředky Vortex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vortex Hadřík z mikrovlákna na domácí spotřebiče 1 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Čistící a úklidové prostředky Vortex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz