Kde koupit Vršek keramický Paloma

Vršek keramický Paloma Keramická kartuš - vršek do vodovodní baterie Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vršek keramický Paloma Instalatérské potřeby
Cena
78 Kč
Dostupnost
Skladem 05.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vršek keramický Paloma které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 78 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vršek keramický Paloma Keramická kartuš - vršek do vodovodní baterie

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vršek keramický Paloma z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60418
- jistota kvalitního výrobce Steno
- kategorie Instalatérské potřeby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 88 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vršek keramický Paloma. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vršek keramický Paloma na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Instalatérské potřeby Steno, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vršek keramický Paloma vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Instalatérské potřeby Steno, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz