Kde koupit Vtech Usínáček Medvídek

VTech Usínáček Medvídek se zpěvem Petry Černocké a 32 melodiemi od nejuznávanějších klasiků. VTech Usínáček Medvídek pomůže děťátku relaxovat i usnout. Tento jemný a roztomilý medvídek hraje uklidňuj… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vtech Usínáček Medvídek
					
				 Plyšové hračky a muchláčci
Cena
594 Kč
Dostupnost
Skladem 21.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vtech Usínáček Medvídek které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 594 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

VTech Usínáček Medvídek se zpěvem Petry Černocké a 32 melodiemi od nejuznávanějších klasiků. VTech Usínáček Medvídek pomůže děťátku relaxovat i usnout. Tento jemný a roztomilý medvídek hraje uklidňující melodie od nejuznávanějších světových "klasiků" jako jsou Debussy, Beethoven, Čajkovsky, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho dalších. Kratičké ukolébavky pro ty nejmenší nazpívala Petra Černocká. Medvídek také mluví. Chce například obejmout, dává pusinku a děťátku poví, že ho má rád. Příjemnou „spací atmosféru"" navodí i zvuky ptáků, tekoucí vody nebo mořských vln. Hvězdička na bříšku je jemná na dotyk, funguje jako vypínač a navíc se pomaloučku střídavě rozsvěcí a zhasíná. Medvídkovo měkké zářící bříško nikde netlačí a je příjemné na dotyk. Po odpojení a vyjmutí krabičky s elektronikou (jde to velice snadno) lze Usínáčka i vyprat. Hračka podporuje správný rozvoj hudebního povědomí. Rozvíjí empatické cítění. Pomáhá děťátku zklidnit se a usnout. Příjemné melodie a písničky dávají pak nejlepší předpoklad pro krásné sny a klidný spánek dítěte. SEZNAM MELODIÍ 1. Beautiful Dreamer 2. Clair de Lune (Debussy) 3. All Through The Night 4. Au Claire de la Lune 5. Moonlight Sonata (Beethoven) 6. Sleeping Beauty Waltz (Tchaikovsky) 7. To a Wild Rose (McDowell) 8. Canon in D (Pachelbel) 9. Lavender's Blue 10. Irish Lullaby 11. Spring Song 12. Fur Elise 13. Go Tell Aunt Rody 14. Cradle Song (Brahms) 15. The Riddle Song 16. Oh Dear! What Can the Matter Be? 17. Sweet and Low 18. Moonlight Bay 19. Dream of Love (Liszt) 20. Minuet in G (Bach) 21. Where Has My Little Dog Gone? 22. Morning - Peer Gynt Suite (Grieg) 23. Farmer in the Dell 24. Shenandoah 25. Rock-a-bye Baby 26. Greensleeves 27. Are You Sleeping? 28. Row, Row, Row Your Boat 29. Jesu, Joy of Man's Desiring (Bach) 30. Twinkle, Twinkle Little Star 31. Winter - The Four Seasons (Vivaldi) 32. Minuet (Mozart)

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vtech Usínáček Medvídek z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3417761435588 a ID 1023311
- jistota kvalitního výrobce Vtech
- kategorie Plyšové hračky a muchláčci

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 100 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vtech Usínáček Medvídek . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vtech Usínáček Medvídek na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Plyšové hračky a muchláčci Vtech, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vtech Usínáček Medvídek vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Plyšové hračky a muchláčci Vtech, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz