Kde koupit Vysavač THOMAS CYCLOON HYBRID LED Parquet

Vysavač Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet - světová novinka od firmy Thomas pro milovníky parket. První bezsáčkový cyklónový vysavač, který odděluje hrubý a jemný prach a 100 % znatelně osvěžuje vzduc… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vysavač THOMAS CYCLOON HYBRID LED Parquet Vysavače
Cena
10 889 Kč
Dostupnost
Skladem 07.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Vybaveniprouklid.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vysavač THOMAS CYCLOON HYBRID LED Parquet které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 10 889 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vysavač Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet - světová novinka od firmy Thomas pro milovníky parket. První bezsáčkový cyklónový vysavač, který odděluje hrubý a jemný prach a 100 % znatelně osvěžuje vzduch. Výkonný přístroj, který vyřeší dva nejdůležitější problémy v každé domácnosti díky tajemství dvoukomorového vyklónového easyboxu. A jaké jsou další výhody tohoto skvělého vysavače? Snadné a hygienické vyprazdňování THOMAS easybox Komoru hrubých nečistot lze zcela snadno otevřít a jednoduše vyprázdnit do nádoby na odpadky. Vysávání s osvěžováním vzduchu Vždy, když je to nutné jednoduše vyměňte easyBox za AQUA-FreshAir-Box cyklónového vysavače LED PARQUET a vysávejte s osvěžováním vzduchu. Bezprašné vyprázdnění Nasátý prach, zvířecí chlupy, alergeny, roztoče, nečistoty a další částice prachu, které byly navázány ve vodě, se jednoduše likvidují se znečištěnou vodou. Čerstvý a čistý vzduch v místnosti díky AQUA-FreshAir-Box Při vysávání s osvěžováním vzduchu s bezsáčkovým cyklónovým vysavačem probíhá čtyřnásobná filtrace a bezpečné navázání prachu: HEPA filtr 13, mikrofiltr odváděného vzduchu, pylový filtr a především voda vážou i nejjemnější částice prachu a pyly a vytváří tak ve všech místnostech klima, vhodné pro alergiky. Technické vychytávky Přístroj CYCLOON HYBRID LED PARQUET s výkonem sání 1 400 Watt s technologií pohonu bypass nadchne milovníky parket svojí snadnou manipulací. Obratem ruky lze přecházet z maximálně čistého vysávání s osvěžováním vzduchu na rychlé cyklónové vysávání. Sací výkon cyklónového vysavače je elektronicky regulovatelný a lze ho velmi jednoduše regulovat ve 3 stupních včet. energeticky úsporného stupně Eco. Univerzální podlahová hubice s LED osvětlením a přepínáním nohou Maximální radost z vysávání zajistí univerzální podlahová hubice CleanLight. S výbavou LED osvětlením vysajete i pod nábytkem a v tmavých rozích důkladně a efektivně. Díky praktickému přepínání nohou na hubici lze jedním sešlápnutím snadno provést výměna hubice „ve stoje“ bez námahy a šetrně pro záda! Vysávání citlivých podlah bez poškrabání Podlahy jako parkety a laminát vyžadují šetrnou péči a díky hubicí na parkety Turn-around obsaženou ve standardním příslušenství cyklónového vysavače firmy THOMAS lze i tyto podlahy vysávat bez problémů a bez poškrabání. Příslušenství: Dvě kvalitní podlahové trysky 190 mm , široká polštářová hubice, dlouhá spárová hubice 360 mm se sacím kartáčovám nástavcem.

Z toho e-shopu Vybaveniprouklid.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vysavač THOMAS CYCLOON HYBRID LED Parquet z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4005435110931 a ID 12181
- jistota kvalitního výrobce Thomas
- kategorie Vysavače

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 80 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vysavač THOMAS CYCLOON HYBRID LED Parquet. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vysavač THOMAS CYCLOON HYBRID LED Parquet na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Vybaveniprouklid.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vysavače Thomas, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vysavač THOMAS CYCLOON HYBRID LED Parquet vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Vybaveniprouklid.cz

Internetový obchod Vybaveniprouklid.cz nabízí úklidové mopy, vozíky, utěrky, škrabky, ochranné brýle, rukavice, ochranné krémy, podlahové mycí stroje, čerpadla, odpadkové koše, pytle, dávkovače, zásobníky, úklidovou chémii a mnoho jiného. Pokud chcete ušetřit využijte Vybaveniprouklid slevy nebo využijte slevový kód a slevový kupón a nakoupíte levněji. Každá sleva přece potěší. Zobrazte se si nabídku zboží Vysavače Thomas, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Vybaveniprouklid.cz za výhodnou cenu.


Vybaveniprouklid.cz