Kde koupit Vzdělávací kostka maxi Smily Play

Věk: 6 m+ <strong>Edukační hračka Kostka Smily Play.</strong> <br /> <br />Barevná dětská interaktivní hračka Smily Play. <br />Hračka se světlem a zvukem. <br /> … Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vzdělávací kostka maxi Smily Play
 Vybavení a doplňky
Cena
489 Kč
Dostupnost
03.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vzdělávací kostka maxi Smily Play které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 489 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Věk: 6 m+ <strong>Edukační hračka Kostka Smily Play.</strong> <br /> <br />Barevná dětská interaktivní hračka Smily Play. <br />Hračka se světlem a zvukem. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />Vynikající vzdělávací hračka pro Vaše dítě. <br />Každá stěna kostky poskytuje dítěti mnoho atrakcí a překvapení, pohlcující svou pozornost na dlouhou dobu. <br />Hračka stimuluje všechny smysly dítěte a podporují jeho rozvoj. <br />Lesklé, světlé barvy, zábavné zvuky a blikající světla, povzbuzují dítě ke hraní si. <br /> <br />Věk: 6 m+. <br /> <br />Kostka vyžaduje 3 x AA baterie (1,5V), jsou součástí balení. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />4 x cca 20 cm.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vzdělávací kostka maxi Smily Play z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5905375805913 a ID 93828
- jistota kvalitního výrobce Smily Play
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vzdělávací kostka maxi Smily Play . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vzdělávací kostka maxi Smily Play na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Smily Play, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vzdělávací kostka maxi Smily Play vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Smily Play, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz