Kde koupit WADER Auto Gigant Truck sklápěč plast 55 cm

Udělejte vašemu malému staviteli radost a pořiďte toto skvělé autíčko se sklápěcí korbou. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WADER Auto Gigant Truck sklápěč  plast 55 cm
					
				 Stavební auta, bagry, jeřáby
Cena
529 Kč
Dostupnost
Skladem 18.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WADER Auto Gigant Truck sklápěč plast 55 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 529 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Udělejte vašemu malému staviteli radost a pořiďte toto skvělé autíčko se sklápěcí korbou.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WADER Auto Gigant Truck sklápěč plast 55 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900694650008 a ID 187830
- jistota kvalitního výrobce WADER
- kategorie Stavební auta, bagry, jeřáby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 117 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WADER Auto Gigant Truck sklápěč plast 55 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WADER Auto Gigant Truck sklápěč plast 55 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stavební auta, bagry, jeřáby WADER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WADER Auto Gigant Truck sklápěč plast 55 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Stavební auta, bagry, jeřáby WADER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz