Kde koupit WADER Auto multitruck s nakladačem plast 37 cm - 2 barvy v síťce

Potěšte vašeho malé stavitele a pořiďte mu parádní multitrack auto s nakladačem. Barevnou variantu nelze vybrat. Záleží na aktuální skladové nabídce. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WADER Auto multitruck s nakladačem plast 37 cm - 2 barvy v síťce
					
				 Stavební auta, bagry, jeřáby
Cena
229 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WADER Auto multitruck s nakladačem plast 37 cm - 2 barvy v síťce které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 229 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Potěšte vašeho malé stavitele a pořiďte mu parádní multitrack auto s nakladačem. Barevnou variantu nelze vybrat. Záleží na aktuální skladové nabídce.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WADER Auto multitruck s nakladačem plast 37 cm - 2 barvy v síťce z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900694322103 a ID 186987
- jistota kvalitního výrobce WADER
- kategorie Stavební auta, bagry, jeřáby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WADER Auto multitruck s nakladačem plast 37 cm - 2 barvy v síťce . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WADER Auto multitruck s nakladačem plast 37 cm - 2 barvy v síťce na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stavební auta, bagry, jeřáby WADER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WADER Auto multitruck s nakladačem plast 37 cm - 2 barvy v síťce vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Stavební auta, bagry, jeřáby WADER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz