Kde koupit WADER Garáž Kid Cars 3D multi parkování 9,1 m

Hravá kaskádová dráha v barevném provedení vaše dětičky nadchne. Je totiž vybavena multifunkčním parkovištěm s garáží, nosníky a třemi autíčky. Hračka je vyrobena z odolného, zdravotně nezávadného pla… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WADER Garáž Kid Cars 3D multi parkování 9,1 m
					
				 Autodráhy
Cena
849 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WADER Garáž Kid Cars 3D multi parkování 9,1 m které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 849 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hravá kaskádová dráha v barevném provedení vaše dětičky nadchne. Je totiž vybavena multifunkčním parkovištěm s garáží, nosníky a třemi autíčky. Hračka je vyrobena z odolného, zdravotně nezávadného plastu. Skvěle se hodí do dětského pokoje i mateřských školek.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WADER Garáž Kid Cars 3D multi parkování 9,1 m z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900694530706 a ID 187887
- jistota kvalitního výrobce WADER
- kategorie Autodráhy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WADER Garáž Kid Cars 3D multi parkování 9,1 m . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WADER Garáž Kid Cars 3D multi parkování 9,1 m na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Autodráhy WADER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WADER Garáž Kid Cars 3D multi parkování 9,1 m vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Autodráhy WADER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz