Kde koupit WADER Kid Cars 3D Policie plast 3,8 m

Tuto velkou policejní stanici si váš malý hrdina zamiluje na první pohled a při hře si užijte spoustu legrace. Dráha je vyrobena z odolného, zdravotně nezávadného plastu. Součástí balení jsou i police… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WADER Kid Cars 3D Policie plast 3,8 m
					
				 Autodráhy
Cena
439 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WADER Kid Cars 3D Policie plast 3,8 m které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 439 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tuto velkou policejní stanici si váš malý hrdina zamiluje na první pohled a při hře si užijte spoustu legrace. Dráha je vyrobena z odolného, zdravotně nezávadného plastu. Součástí balení jsou i policejní auta a policista. Skvěle se hodí do dětského pokojíčku i mateřských školek.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WADER Kid Cars 3D Policie plast 3,8 m z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900694533202 a ID 187609
- jistota kvalitního výrobce WADER
- kategorie Autodráhy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 43 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WADER Kid Cars 3D Policie plast 3,8 m . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WADER Kid Cars 3D Policie plast 3,8 m na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Autodráhy WADER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WADER Kid Cars 3D Policie plast 3,8 m vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Autodráhy WADER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz