Kde koupit WADER Kostky stavebnice Funny Block 36 ks Wader

Okouzlující stavebnice s barevnými hracími kostkami dostane vašeho drobečka na první pohled. Stavebnice je vyrobena z odolného, zdravotně nezávadného plastu. Rozvíjí jemnou dětskou motoriku, představi… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WADER Kostky stavebnice Funny Block 36 ks Wader
					
				 Dětské stavebnice
Cena
185 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WADER Kostky stavebnice Funny Block 36 ks Wader které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 185 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Okouzlující stavebnice s barevnými hracími kostkami dostane vašeho drobečka na první pohled. Stavebnice je vyrobena z odolného, zdravotně nezávadného plastu. Rozvíjí jemnou dětskou motoriku, představivost i kreativitu. sada obsahuje 36 ks

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WADER Kostky stavebnice Funny Block 36 ks Wader z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900694418301 a ID 186936
- jistota kvalitního výrobce WADER
- kategorie Dětské stavebnice

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 103 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WADER Kostky stavebnice Funny Block 36 ks Wader . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WADER Kostky stavebnice Funny Block 36 ks Wader na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské stavebnice WADER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WADER Kostky stavebnice Funny Block 36 ks Wader vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské stavebnice WADER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz