Kde koupit WADER Kuželky Wader plast 24 cm 9 ks + 2 míčky

Zábavné kuželky v zářivých barvách zabaví vaše ratolesti jedna dvě. Sada obsahuje 9 kuželek a dva míčky. Uspořádejte doma turnaj v kuželkách a užijte si při tom spoustu legrace. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WADER Kuželky Wader plast 24 cm 9 ks + 2 míčky
					
				 Venkovní hry
Cena
129 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WADER Kuželky Wader plast 24 cm 9 ks + 2 míčky které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 129 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zábavné kuželky v zářivých barvách zabaví vaše ratolesti jedna dvě. Sada obsahuje 9 kuželek a dva míčky. Uspořádejte doma turnaj v kuželkách a užijte si při tom spoustu legrace.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WADER Kuželky Wader plast 24 cm 9 ks + 2 míčky z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900694800205 a ID 186668
- jistota kvalitního výrobce WADER
- kategorie Venkovní hry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 96 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WADER Kuželky Wader plast 24 cm 9 ks + 2 míčky . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WADER Kuželky Wader plast 24 cm 9 ks + 2 míčky na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Venkovní hry WADER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WADER Kuželky Wader plast 24 cm 9 ks + 2 míčky vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Venkovní hry WADER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz