Kde koupit WADER Traktor Gigant s vlekem plast 102 cm - červený s červeným vlekem

Traktor Gigant s vlekem je krásná, kvalitní hračka, kterou Vaše dítě užije při hře doma i na pískovišti. Traktor má pohyblivou lžíci, lze jej použít i jako odrážedlo. Nosnost traktoru je cca 100 kg V… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WADER Traktor Gigant s vlekem plast 102 cm - červený s červeným vlekem
					
				 Traktory a zemědělské stroje
Cena
899 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WADER Traktor Gigant s vlekem plast 102 cm - červený s červeným vlekem které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 899 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Traktor Gigant s vlekem je krásná, kvalitní hračka, kterou Vaše dítě užije při hře doma i na pískovišti. Traktor má pohyblivou lžíci, lze jej použít i jako odrážedlo. Nosnost traktoru je cca 100 kg Vlečku lze použít i samostatně jako vozík Nosnost vlečky je cca 50 kg Délka traktoru s vlečkou je 102 cm Vhodné pro děti od 1 roku

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WADER Traktor Gigant s vlekem plast 102 cm - červený s červeným vlekem z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900694661004 a ID 187931
- jistota kvalitního výrobce WADER
- kategorie Traktory a zemědělské stroje

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WADER Traktor Gigant s vlekem plast 102 cm - červený s červeným vlekem . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WADER Traktor Gigant s vlekem plast 102 cm - červený s červeným vlekem na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Traktory a zemědělské stroje WADER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WADER Traktor Gigant s vlekem plast 102 cm - červený s červeným vlekem vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Traktory a zemědělské stroje WADER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz