Kde koupit Weina Chodítko s hracím pultem, Blue

Dětské chodítko s hracím pultem pro děti od 6 měsíců. Toto dětské chodítko je určeno pro děti, které dovedou sedět bez cizí pomoci, přibližně od 6 měsíců věku. Není určeno pro děti, které váží více ne… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Weina Chodítko s hracím pultem, Blue
					
				 Chodítka
Cena
1 849 Kč
Dostupnost
Skladem 21.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Weina Chodítko s hracím pultem, Blue které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 849 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dětské chodítko s hracím pultem pro děti od 6 měsíců. Toto dětské chodítko je určeno pro děti, které dovedou sedět bez cizí pomoci, přibližně od 6 měsíců věku. Není určeno pro děti, které váží více než 12 kg vybaveno hracím pultem, který rozvíjí dětské dovednosti, hravost a fantazii hrací pultík s možnosti připevnit na postýlky s dodanými popruhy nastavitelná výška sedáku na 3 polohy podle výšky dítěte, aby vždy pohodlně dosáhlo na zem přední výkyvné kola pro snadnější pohyb podporuje pohybové funkce a motoriku polstrovaný sedák s pevným opěradlem skládací chodítko rám umožňuje snadné skladování chodítko obsahuje 6 zátek pro zvýšení bezpečnosti a zabezpečení dětské chodítko s hracím pultem vyžaduje 2 x 1,5 V AA baterie (nejsou součástí balení)

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Weina Chodítko s hracím pultem, Blue z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4893062075156 a ID 174746
- jistota kvalitního výrobce Weina
- kategorie Chodítka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 127 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Weina Chodítko s hracím pultem, Blue . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Weina Chodítko s hracím pultem, Blue na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Chodítka Weina, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Weina Chodítko s hracím pultem, Blue vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Chodítka Weina, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz