Kde koupit Weina Interaktivní chodítko s prostrkovadly Drive

Interaktivní chodítko Drive pro děti od 9 měsíců. Interaktivní odrážedlo s reálnými zvuky řízení a blikajícími světýlky. Ideální hračka pro první krůčky vašeho dítěte. rukojeť chodítka snadno uchopit… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Weina Interaktivní chodítko s prostrkovadly Drive
					
				 Rozvoj a aktivita
Cena
999 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Weina Interaktivní chodítko s prostrkovadly Drive které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Interaktivní chodítko Drive pro děti od 9 měsíců. Interaktivní odrážedlo s reálnými zvuky řízení a blikajícími světýlky. Ideální hračka pro první krůčky vašeho dítěte. rukojeť chodítka snadno uchopitelná pomáhá dítěti chodit a stát tření zadních koleček zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte funkce: točící volant, řadící páka, odnímatelné zpětné zrcátko a speciální zvukové efekty rám:plast barva: bílá, modrá, zelená a žlutá výrobek na baterie

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Weina Interaktivní chodítko s prostrkovadly Drive z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4893062021405 a ID 174648
- jistota kvalitního výrobce Weina
- kategorie Rozvoj a aktivita

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Weina Interaktivní chodítko s prostrkovadly Drive . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Weina Interaktivní chodítko s prostrkovadly Drive na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rozvoj a aktivita Weina, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Weina Interaktivní chodítko s prostrkovadly Drive vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Rozvoj a aktivita Weina, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz