Kde koupit Weina Interaktivní odrážedlo multifunkční

Multifunkční interaktivní odrážedlo pro děti od 9 měsíců. Ideální chodítko pro první krůčky. nádherné melodie a blikající světla speciální zvukové efekty zvukové efekty telefonu a houkačky regulace… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Weina Interaktivní odrážedlo multifunkční
					
				 Odrážedla
Cena
1 299 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Weina Interaktivní odrážedlo multifunkční které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Multifunkční interaktivní odrážedlo pro děti od 9 měsíců. Ideální chodítko pro první krůčky. nádherné melodie a blikající světla speciální zvukové efekty zvukové efekty telefonu a houkačky regulace tření zadních koleček On/Off vypínač s regulátorem hlasitosti barvy a obsah se může lišit od vystavených produktů baterie by měla do hraček vkládat pouze dospělá osoba nikdy nemíchejte staré a nové baterie nemíchejte alkalické, standardní nebo nabíjející baterie doporučeno ponechat si tyto informace pro budoucí použití

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Weina Interaktivní odrážedlo multifunkční z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4893062021214 a ID 174529
- jistota kvalitního výrobce Weina
- kategorie Odrážedla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Weina Interaktivní odrážedlo multifunkční . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Weina Interaktivní odrážedlo multifunkční na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Odrážedla Weina, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Weina Interaktivní odrážedlo multifunkční vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Odrážedla Weina, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz