Kde koupit Weina Vkládačka auto

Vkládačka - auto vhodné pro děti od 18 měsíců a více. vložte správný tvar do vkládačky pro zvukový efekt vložené tvary vyjmete dvířky skládačky, zmáčknutím horního tlačítka zatažením za auto spustíte… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Weina Vkládačka auto
					
				 Rozvoj a aktivita
Cena
569 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Weina Vkládačka auto které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 569 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vkládačka - auto vhodné pro děti od 18 měsíců a více. vložte správný tvar do vkládačky pro zvukový efekt vložené tvary vyjmete dvířky skládačky, zmáčknutím horního tlačítka zatažením za auto spustíte zvukové a světelné efekty 2 zvukové režimy blikající světla a melodie otočením klíčkem pro zapnutí / vypnutí auta barvy a obsah se mohou lišit od zobrazených položek vyžaduje 2x 1,5 V AA baterie baterie by měla do hraček vkládat pouze dospělá osoba baterie obsažené v této hračce jsou určeny pouze pro demonstraci produktu nikdy nemíchejte staré a nové baterie

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Weina Vkládačka auto z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4893062020712 a ID 174439
- jistota kvalitního výrobce Weina
- kategorie Rozvoj a aktivita

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Weina Vkládačka auto . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Weina Vkládačka auto na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rozvoj a aktivita Weina, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Weina Vkládačka auto vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Rozvoj a aktivita Weina, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz