Kde koupit Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou 50ml

Mandlový krém na citlivou pokožku rukou Co přináší pleti: Obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky. Rychle se vstřebává. Zklidňuje pokožku náchylnou k podráždění. Poskytuje dlouhodobou hydrataci a tak… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou 50ml
					
				 Tělová mléka a oleje
Cena
239 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou 50ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 239 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Mandlový krém na citlivou pokožku rukou Co přináší pleti: Obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky. Rychle se vstřebává. Zklidňuje pokožku náchylnou k podráždění. Poskytuje dlouhodobou hydrataci a také zároveň snižuje pocity napětí. Vyvážené pH. Posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky a tím ji chrání před působením vnějších vlivů. Ruce jsou po aplikaci hedvábně měkké. Snášenlivost a účinnost výrobku byly klinicky testovány a potvrzeny dermatologicky. Nejdůležitější složky:Mandlový olej v bio kvalitě Lehký rostlinný olej, který je zvlášť šetrný k pokožce Zklidňující účinek na pokožku Zlepšuje přirozenou ochrannou funkci pokožky Mandlový olej v bio kvalitě - v souladu s pokožkou a s životním prostředím Weleda už několik let spolupracuje s družstvem Manan ve Valencii (město Alicante ve Španělsku), odkud dostává pravidelnou dodávku mandlí pěstovaných organicky. V kopcích poblíž Alicante se nachází jedny z největších mandlových plantáží v Evropě. Toto partnerství umožňuje Weledě zabezpečit, aby kvalita mandlového oleje splňovala náročná kritéria. Partnerství je postavené na myšlence udržitelného zemědělství a ochrany prostředí. Na obhospodařované ploše 6 000 hektarů se šetří vodou. Všech asi 100 farmářů z tohoto družstva se vědomě rozhodlo nezavlažovat půdu intenzivně.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou 50ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3449949 a ID 184806
- jistota kvalitního výrobce Weleda
- kategorie Tělová mléka a oleje

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou 50ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou 50ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tělová mléka a oleje Weleda, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou 50ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Tělová mléka a oleje Weleda, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz