Kde koupit Weleda Zklidňující kojenecký krém, 50 ml

Jemný a ochranný kojenecký krém pro citlivou pokožku dítěte. Obsahuje vzácné a ochranné výtažky z Proskurníku Lékařského, který má zklidňující účinky a přirozeně chrání proti vlhkosti. BIO kokosový ol… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Weleda Zklidňující kojenecký krém, 50 ml
					
				 Zásypy a krémy na zadeček
Cena
249 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Weleda Zklidňující kojenecký krém, 50 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Jemný a ochranný kojenecký krém pro citlivou pokožku dítěte. Obsahuje vzácné a ochranné výtažky z Proskurníku Lékařského, který má zklidňující účinky a přirozeně chrání proti vlhkosti. BIO kokosový olej a BIO seznamový olej obnovují přirozenou funkci jemné dětské pokožky. Oxid zinečnatý pomáhá předcházet podráždění v oblasti plenek.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Weleda Zklidňující kojenecký krém, 50 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4001638096652 a ID 147203
- jistota kvalitního výrobce Weleda
- kategorie Zásypy a krémy na zadeček

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Weleda Zklidňující kojenecký krém, 50 ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Weleda Zklidňující kojenecký krém, 50 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zásypy a krémy na zadeček Weleda, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Weleda Zklidňující kojenecký krém, 50 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Zásypy a krémy na zadeček Weleda, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz