Kde koupit Wiky Baby kruh Krtek, 68 cm

Parádní nafukovací kruh pro nejmenší děti s motivem Krtečka a jeho kamarádů. Tento kruh má sedátko do kříže pro vysoké pohodlí a je tvořen dvěma spojenými kruhy pro větší bezpečnost vašich andílků. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Wiky Baby kruh Krtek, 68 cm
					
				 Kruhy a vesty
Cena
189 Kč
Dostupnost
Skladem 18.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Wiky Baby kruh Krtek, 68 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 189 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Parádní nafukovací kruh pro nejmenší děti s motivem Krtečka a jeho kamarádů. Tento kruh má sedátko do kříže pro vysoké pohodlí a je tvořen dvěma spojenými kruhy pro větší bezpečnost vašich andílků.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Wiky Baby kruh Krtek, 68 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590331702022 a ID 177647
- jistota kvalitního výrobce Wiky
- kategorie Kruhy a vesty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 111 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Wiky Baby kruh Krtek, 68 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Wiky Baby kruh Krtek, 68 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kruhy a vesty Wiky, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Wiky Baby kruh Krtek, 68 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kruhy a vesty Wiky, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz