Kde koupit WOOD PARTNER Rostoucí židle MONY natur lak - červená

Rostoucí židle MONY je určena pro děti, které již samy sedí bez opory až do dospělosti. Je zpracována z kvalitního bukového masivu v různých barevných variantách. Jedná se o stabilní a pevnou rostoucí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WOOD PARTNER Rostoucí židle MONY natur lak - červená
					
				 Jídelní židličky
Cena
2 904 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WOOD PARTNER Rostoucí židle MONY natur lak - červená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 904 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rostoucí židle MONY je určena pro děti, které již samy sedí bez opory až do dospělosti. Je zpracována z kvalitního bukového masivu v různých barevných variantách. Jedná se o stabilní a pevnou rostoucí židli. Rostoucí židle MONY se možným polohováním sedáku a podsedáku přizpůsobí výšce dítěte a zajistí mu zdravé sezení po celou dobu užívání židle. Na židli jsou používány atestované laky a barevná mořidla na dětský nábytek dle EN 71 švédské firmy Becker Acroma. Rostoucí židle je dodávána v rozloženém stavu, v kartonu včetně spojovacích dílů, montážního klíče a návodu - jednoduchá montáž. Možnost dokoupit textilní podsedák k židli MONY.Židle MONY je český výrobek, vyroben v Čechách a je plně certifikován.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WOOD PARTNER Rostoucí židle MONY natur lak - červená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039254412 a ID 160500
- jistota kvalitního výrobce WOOD PARTNER
- kategorie Jídelní židličky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WOOD PARTNER Rostoucí židle MONY natur lak - červená . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WOOD PARTNER Rostoucí židle MONY natur lak - červená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Jídelní židličky WOOD PARTNER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WOOD PARTNER Rostoucí židle MONY natur lak - červená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Jídelní židličky WOOD PARTNER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz