Kde koupit WOODY Garáž třípodlažní s příslušenstvím

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WOODY Garáž třípodlažní s příslušenstvím
					
				 Garáže
Cena
1 299 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WOODY Garáž třípodlažní s příslušenstvím které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.   Specifikace: Garáž je skvělým doplňkem k systému vláčkodráh. Má funkční výtah na kličku. Obsahuje: 1× závory, 1× auto, 4× stojící panáčka, 2× sedící panáčka. Vše je vyrobeno z kvalitního dřeva. Rozměry délka 60×40, výška 50 cm. Vhodné pro děti od 3 let.   WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WOODY Garáž třípodlažní s příslušenstvím z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591864900831 a ID 160813
- jistota kvalitního výrobce WOODY
- kategorie Garáže

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 53 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WOODY Garáž třípodlažní s příslušenstvím . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WOODY Garáž třípodlažní s příslušenstvím na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Garáže WOODY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WOODY Garáž třípodlažní s příslušenstvím vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Garáže WOODY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz