Kde koupit WOODY Houpací talíř

Dětský houpací talíř z kvalitního dřeva. Je vhodný pro děti od 3 let s nosností maximálně 30 kg. Zavěsit jej můžete nejen na zahradě, ale i jako účelný doplněk do dětského pokoje.    Specifikace:  Hr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WOODY Houpací talíř
					
				 Houpátka
Cena
249 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WOODY Houpací talíř které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dětský houpací talíř z kvalitního dřeva. Je vhodný pro děti od 3 let s nosností maximálně 30 kg. Zavěsit jej můžete nejen na zahradě, ale i jako účelný doplněk do dětského pokoje.    Specifikace:  Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu a splňuje všechny předepsané normy. Průměr talíře je 30 cm. Délka závěsného lana je 180 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WOODY Houpací talíř z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591864901258 a ID 85539
- jistota kvalitního výrobce WOODY
- kategorie Houpátka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 125 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WOODY Houpací talíř . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WOODY Houpací talíř na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Houpátka WOODY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WOODY Houpací talíř vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Houpátka WOODY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz