Kde koupit WOODY Kroket zahradní

S dřevěným kvalitním kroketem si užijete zábavnou hru na zahradě a díky tašce i na cestách. Cílem hry je dostat míček skrz všechny branky. Vše je zabalené v praktické síťované tašce.      Zahradní kro… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WOODY Kroket zahradní
					
				 Venkovní hry
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WOODY Kroket zahradní které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

S dřevěným kvalitním kroketem si užijete zábavnou hru na zahradě a díky tašce i na cestách. Cílem hry je dostat míček skrz všechny branky. Vše je zabalené v praktické síťované tašce.      Zahradní kroket je ideální hra na výlet s rodinou.  Účelem hry je dostat míček pomocí paličky skrz všechny branky. Vyhrává ten, kdo má nejméně šťouchů. Vše si pohodlně odnesete díky přiložené tašce. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry: délka palice: 79cm, průměr míčku: 7,5cm. V balení naleznete 10 branek.   Sada obsahuje : 4x dřevěná šroubovací palice 4x dřevěná koule 2x dřevěný kolík 10x drátěná branka

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WOODY Kroket zahradní z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591864906673 a ID 119094
- jistota kvalitního výrobce WOODY
- kategorie Venkovní hry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WOODY Kroket zahradní . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WOODY Kroket zahradní na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Venkovní hry WOODY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WOODY Kroket zahradní vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Venkovní hry WOODY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz