Kde koupit WOODY Montážní auto

Montážní auto je hračkou, která podporuje rozvoj dětské motoriky. Je složené z montážních částí, které umožňují hračku rozebrat a zase složit. Lze použít i jako tahačku. Doporučeno pro děti od 2 let. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WOODY Montážní auto
					
				 Dřevěné stavebnice
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 29.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WOODY Montážní auto které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Montážní auto je hračkou, která podporuje rozvoj dětské motoriky. Je složené z montážních částí, které umožňují hračku rozebrat a zase složit. Lze použít i jako tahačku. Doporučeno pro děti od 2 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WOODY Montážní auto z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591864901012 a ID 148841
- jistota kvalitního výrobce WOODY
- kategorie Dřevěné stavebnice

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WOODY Montážní auto . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WOODY Montážní auto na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné stavebnice WOODY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WOODY Montážní auto vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dřevěné stavebnice WOODY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz