Kde koupit WOODY Pečící kuchyňská sada s tvořítky a zástěrou

Sada kuchyňského nádobí a náčiní pro holčičky v aktuálních trendech. Před prvním použitím doporučujeme umýt vlažnou vodou. Není určeno na vaření, smažení a pečení. Tento výrobek je pouze hračka! Nemýt… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WOODY Pečící kuchyňská sada s tvořítky a zástěrou
					
				 Nádobí a spotřebiče
Cena
375 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WOODY Pečící kuchyňská sada s tvořítky a zástěrou které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 375 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada kuchyňského nádobí a náčiní pro holčičky v aktuálních trendech. Před prvním použitím doporučujeme umýt vlažnou vodou. Není určeno na vaření, smažení a pečení. Tento výrobek je pouze hračka! Nemýt v myčce.Doporučeno pro děti od 3 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WOODY Pečící kuchyňská sada s tvořítky a zástěrou z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591864911257 a ID 148526
- jistota kvalitního výrobce WOODY
- kategorie Nádobí a spotřebiče

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 54 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WOODY Pečící kuchyňská sada s tvořítky a zástěrou . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WOODY Pečící kuchyňská sada s tvořítky a zástěrou na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nádobí a spotřebiče WOODY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WOODY Pečící kuchyňská sada s tvořítky a zástěrou vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Nádobí a spotřebiče WOODY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz