Kde koupit WOODY Skládací vlak s potiskem, světlem a zvukem - dva vagony

Dřevěný skládací vlak se skládá z mašinky a dvou vagónků. Na každou část se dají různě naskládat barevné kostky a tvary ( celkem 12 ks). Lokomotiva svítí a hraje při zmáčknutí komína. Baterie 2x AAA… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WOODY Skládací vlak s potiskem, světlem a zvukem - dva vagony
					
				 Dřevěné stavebnice
Cena
489 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WOODY Skládací vlak s potiskem, světlem a zvukem - dva vagony které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 489 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dřevěný skládací vlak se skládá z mašinky a dvou vagónků. Na každou část se dají různě naskládat barevné kostky a tvary ( celkem 12 ks). Lokomotiva svítí a hraje při zmáčknutí komína. Baterie 2x AAA jsou součástí balení. Rozměry: 43 x 13,5 cm. Doporučeno pro děti od 2 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WOODY Skládací vlak s potiskem, světlem a zvukem - dva vagony z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591864908400 a ID 148858
- jistota kvalitního výrobce WOODY
- kategorie Dřevěné stavebnice

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WOODY Skládací vlak s potiskem, světlem a zvukem - dva vagony . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WOODY Skládací vlak s potiskem, světlem a zvukem - dva vagony na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné stavebnice WOODY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WOODY Skládací vlak s potiskem, světlem a zvukem - dva vagony vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dřevěné stavebnice WOODY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz