Kde koupit WTF CB20

Nepromokavé, pevné pouzdro určené pro činely s průměrem 24" a 20mm polstrováním. Poskytuje ochranu před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. Kromě toho je pouzdro vybaveno přední, vnější kapsou na… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • WTF CB20 Obaly a kufry pro činely
Cena
759 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží WTF CB20 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 759 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nepromokavé, pevné pouzdro určené pro činely s průměrem 24" a 20mm polstrováním. Poskytuje ochranu před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. Kromě toho je pouzdro vybaveno přední, vnější kapsou na paličky, popruhem na rameno a pevnou rukojetí. Barva: Black

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit WTF CB20 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 213596
- jistota kvalitního výrobce WTF
- kategorie Obaly a kufry pro činely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit WTF CB20. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa WTF CB20 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly a kufry pro činely WTF, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete WTF CB20 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: