Kde koupit XAVAX Silikonový štětec

Štětec XAVAX Silikonový štětec: Silikonový štětec z kvalitního materiálu s dlouhou rukojetí. Silikonový štětec z kvalitního materiálu by měl být součástí každé kuchyně. Jeho materi… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • XAVAX Silikonový štětec Vybavení a doplňky
Cena
59 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží XAVAX Silikonový štětec které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 59 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Štětec XAVAX Silikonový štětec: Silikonový štětec z kvalitního materiálu s dlouhou rukojetí. Silikonový štětec z kvalitního materiálu by měl být součástí každé kuchyně. Jeho materiál zabraňuje slepování jednotlivých vláken a nepouští štětiny, můžete tak bez problémů vymastit plech na pečení. Využijete ho také v době grilování. Je totiž vhodný jako pomůcka při potírání grilovaných pokrmů marinádou nebo máslem. Tepelná odolnost je do 220 °C. Odborníci ocení dlouhou rukojeť pro manipulaci. Štětec má také očko na zavěšení.  Klíčové vlastnostinepouští štětiny, neslepuje setepelná odolnost do 220 °Cdlouhá rukojeťočko na zavěšeníbarva průhledná/modráRozměr:22 × 4,8 cm

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit XAVAX Silikonový štětec z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4047443331076 a ID 4924209
- jistota kvalitního výrobce hama
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 90 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit XAVAX Silikonový štětec. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa XAVAX Silikonový štětec na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky hama, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete XAVAX Silikonový štětec vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky hama, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto