Kde koupit Yamaha DTX502

Modul k elektronickým bicím. Obsahuje 691 zvuků, 32 hlasá polyfonie, 50 souprav přednastavených a 50 uživatelských a MusiSoft Downloader umožňující import vlastních zvuků. Disponuje patentovanou laser… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Yamaha DTX502 Zvukové moduly k elektronickým bicím
Cena
7 790 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Yamaha DTX502 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Modul k elektronickým bicím. Obsahuje 691 zvuků, 32 hlasá polyfonie, 50 souprav přednastavených a 50 uživatelských a MusiSoft Downloader umožňující import vlastních zvuků. Disponuje patentovanou laserovou technologií, která analyzuje hru. Tato funkce je užitečná zejména při cvičení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Yamaha DTX502 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223916
- jistota kvalitního výrobce Yamaha
- kategorie Zvukové moduly k elektronickým bicím

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Yamaha DTX502. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Yamaha DTX502 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zvukové moduly k elektronickým bicím Yamaha, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Yamaha DTX502 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: