Kde koupit Yamaha UX16 MIDI Interface

MIDI-USB převodník. Umožňuje MIDI komunikaci s počítačem pomocí USB i zařízením, které nemají USB výstup, ale pouze standardní MIDI pětikolíky. (DIN). Obslouží najednou 16 kanálů IN, 16 kanálů OUT. Na… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Yamaha UX16 MIDI Interface MIDI rozhraní
Cena
1 790 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Yamaha UX16 MIDI Interface které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

MIDI-USB převodník. Umožňuje MIDI komunikaci s počítačem pomocí USB i zařízením, které nemají USB výstup, ale pouze standardní MIDI pětikolíky. (DIN). Obslouží najednou 16 kanálů IN, 16 kanálů OUT. Napájen přes USB, LED indikátor (power ON, MIDI activity), délka kabelu 1,6 m

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Yamaha UX16 MIDI Interface z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 3775
- jistota kvalitního výrobce Yamaha
- kategorie MIDI rozhraní

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 58 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Yamaha UX16 MIDI Interface. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Yamaha UX16 MIDI Interface na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce MIDI rozhraní Yamaha, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Yamaha UX16 MIDI Interface vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: