Kde koupit Yamaha YRS 20 BG

C sopránová zobcová flétna, jeden z nejpoužívanějších nástrojů pro začínající hráče na dechové nástroje. Má barokní prstoklad, je z kvalitního ABS plastu v zeleno-průhledné úpravě. Skládá se ze tří dí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Yamaha YRS 20 BG Sopranové zobcové flétny
Cena
310 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Yamaha YRS 20 BG které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 310 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

C sopránová zobcová flétna, jeden z nejpoužívanějších nástrojů pro začínající hráče na dechové nástroje. Má barokní prstoklad, je z kvalitního ABS plastu v zeleno-průhledné úpravě. Skládá se ze tří dílů, což zaručuje rychlou pohodlnou údržbu a snadné doladění. Součástí balení je pouzdro a tabulka hmatů.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Yamaha YRS 20 BG z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 222351
- jistota kvalitního výrobce Yamaha
- kategorie Sopranové zobcové flétny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 49 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Yamaha YRS 20 BG. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Yamaha YRS 20 BG na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sopranové zobcové flétny Yamaha, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Yamaha YRS 20 BG vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: