Kde koupit Yamakawa EH-741BM(GR)

Sopránová zobcová flétna v ladění C2-D4 s barokním typem prstokladu, klenutým tvarem trubice a dvojitými otvory. Skládá se ze dvou dílů, což zlepšuje možnosti ladění a zjednodušuje čištění. Je vyroben… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Yamakawa EH-741BM(GR) Sopranové zobcové flétny
Cena
219 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Yamakawa EH-741BM(GR) které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 219 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sopránová zobcová flétna v ladění C2-D4 s barokním typem prstokladu, klenutým tvarem trubice a dvojitými otvory. Skládá se ze dvou dílů, což zlepšuje možnosti ladění a zjednodušuje čištění. Je vyrobena v unikátním barevném provedení Transparent Green.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Yamakawa EH-741BM(GR) z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 220251
- jistota kvalitního výrobce Yamakawa
- kategorie Sopranové zobcové flétny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Yamakawa EH-741BM(GR). Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Yamakawa EH-741BM(GR) na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sopranové zobcové flétny Yamakawa, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Yamakawa EH-741BM(GR) vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: