Kde koupit Yookidoo Princezna a žabák

Princezna s žabákem je vyrobena z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Když se s žabákem zatřese, vydává veselé zvuky. Součástí je závěsný kroužek pro možné zavěšení hračky. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Yookidoo Princezna a žabák
					
				 Rozvoj a aktivita
Cena
290 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Yookidoo Princezna a žabák které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Princezna s žabákem je vyrobena z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Když se s žabákem zatřese, vydává veselé zvuky. Součástí je závěsný kroužek pro možné zavěšení hračky.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Yookidoo Princezna a žabák z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7290107721318 a ID 161875
- jistota kvalitního výrobce Yookidoo
- kategorie Rozvoj a aktivita

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Yookidoo Princezna a žabák . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Yookidoo Princezna a žabák na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rozvoj a aktivita Yookidoo, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Yookidoo Princezna a žabák vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Rozvoj a aktivita Yookidoo, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz