Kde koupit Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic 1 ks

Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic, Yuuki, 1 ks - www.biooo.cz Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 
Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic 1 ks
		 Hygienické kalíšky
Cena
390 Kč
Dostupnost
0
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Biooo.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic 1 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic, Yuuki, 1 ks - www.biooo.cz

Z toho e-shopu Biooo.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic 1 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594169660028 a ID 2859
- jistota kvalitního výrobce Yuuki
- kategorie Hygienické kalíšky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 104 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic 1 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic 1 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Biooo.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hygienické kalíšky Yuuki , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic 1 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Biooocz

Máte rádi přírodní a zároveň kvalitní kosmetiku? U náš si můžete vybrat z velké nabídky značek za super ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Hygienické kalíšky Yuuki , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Biooo.cz za výhodnou cenu.


Biooo.cz