Kde koupit Zahradní houpačka 3v1 - Medvídek

Zahradní houpačka, věk: 6m - 7 let, Eco Toys <strong>Zahradní houpačka 3v1.</strong> <br /> <br />Houpačka je určena dětem od 6 měsíců do 7 let. <br />Antiskluzová sedač… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zahradní houpačka 3v1 - Medvídek Vybavení a doplňky
Cena
913 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zahradní houpačka 3v1 - Medvídek které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 913 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zahradní houpačka, věk: 6m - 7 let, Eco Toys <strong>Zahradní houpačka 3v1.</strong> <br /> <br />Houpačka je určena dětem od 6 měsíců do 7 let. <br />Antiskluzová sedačka. <br />Možnost regulace závěsného lana - až 130 cm. <br />Opěrku zad i přední část houpačky, zabraňující vypadnutí nejmenším dětem, lze sundat. <br />Houpačku lze využít doma i na zahradě. <br />Snadná a rychlá montáž. <br /> <br />Houpačka roste zároveň s vaším dítětem. <br />3 varianty využití, podle věku dítěte: <br />6 měsíců - 3 roky - v přední části zabezpečení před vypadnutím a opěrka zad <br />3 - 5 let - pouze opěrka zad bez přední části <br />5 - 7 let - klasická houpačka bez opěrky <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong>50 x 30 x 40 cm <br />výška opěrky: 37 cm <br />šířka sedátka: 28 cm <br />max délka lana: 130 cm <br /> <br />Nosnost 30 kg. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zahradní houpačka 3v1 - Medvídek z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5903089062202 a ID 95545
- jistota kvalitního výrobce ECO TOYS
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zahradní houpačka 3v1 - Medvídek. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zahradní houpačka 3v1 - Medvídek na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky ECO TOYS, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zahradní houpačka 3v1 - Medvídek vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky ECO TOYS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz