Kde koupit Závěsná edukační /plyšová hračka Méďa s melodií - černá

Barva: Černá, Hencz Toyz, 0m+ <strong>Roztomilá edukační hračka - Méďa s hudbou. </strong> <br /> <br />Hračka je vyrobená ve výrazných pestrých barvách, černobílé kontrastn… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Závěsná edukační /plyšová hračka Méďa s melodií - černá
Cena
413 Kč
Dostupnost
Skladem 02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Závěsná edukační /plyšová hračka Méďa s melodií - černá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 413 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: Černá, Hencz Toyz, 0m+ <strong>Roztomilá edukační hračka - Méďa s hudbou. </strong> <br /> <br />Hračka je vyrobená ve výrazných pestrých barvách, černobílé kontrastní proužky, podporují a stimulují vývoj zraku u dětí. Příjemná a uklidňující melodie, uspí každé malé miminko. <br />Hudba se spustí vytažením provázku. <br />Hračka rozvíjí smyslové, hmatové a zvukové vnímání dítěte a podněcuje jeho fantazii. <br />Díky plastovému kroužku můžete hračku zavěsit kdekoli. <br /> <br /> <br />Mazlík je vyroben z měkké plyšové látky. <br /> <br />Určená pro děti od 0 m+. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong>- cca 14cm x 24cm. <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br /><strong>Upozornění: Výrobce může obměnovat barvy na některých částech hračky. Ilustrační foto - odstín barev se může lišit. </strong> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Závěsná edukační /plyšová hračka Méďa s melodií - černá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784466020 a ID 95927
- jistota kvalitního výrobce Hencz Toys
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Závěsná edukační /plyšová hračka Méďa s melodií - černá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Závěsná edukační /plyšová hračka Méďa s melodií - černá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hencz Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Závěsná edukační /plyšová hračka Méďa s melodií - černá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Hencz Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz