Kde koupit Závěsná plyšová hračka s chrastítkem - Veverka Apia

Věk: 0 m+, 25 x 20 x 15cm <strong>Závěsná plyšová hračka s chrastítkem.</strong> <br /> <br />Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte a podporují vývoj je… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Závěsná plyšová hračka s chrastítkem - Veverka Apia Vybavení a doplňky
Cena
349 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Závěsná plyšová hračka s chrastítkem - Veverka Apia které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 349 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Věk: 0 m+, 25 x 20 x 15cm <strong>Závěsná plyšová hračka s chrastítkem.</strong> <br /> <br />Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte a podporují vývoj jeho smyslů. <br />Je vyrobena z jemného materiálu a je lehká a bezpečná. <br />Lze přichytit ke kočárku, k postýlce... <br />Uprostřed veverky je chrastítko, které jemně vdává zvuky. <br /> <br /><strong>Rozměry hračky:</strong> 25 x 20 x 15cm. <br /> <br />Udržujte v čistotě. <br />Čistěte vlhkým hadříkem. <br /> <br />Určená pro děti od 0 m+. <br /> <br />1. jakost <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Závěsná plyšová hračka s chrastítkem - Veverka Apia z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591864700172 a ID 96217
- jistota kvalitního výrobce Niny
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Závěsná plyšová hračka s chrastítkem - Veverka Apia. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Závěsná plyšová hračka s chrastítkem - Veverka Apia na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Niny, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Závěsná plyšová hračka s chrastítkem - Veverka Apia vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Niny, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz