Kde koupit Zavinovací bambusová dečková plena, 100x100cm s potiskem

barva: bílá, Touch of love, rozměr: 100x100cm <strong>Zavinovací bambusová plena. </strong> <br /> <br />Plenu můžete používat jako zavinovací dečku, podložku na zem i do kočá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zavinovací bambusová dečková plena, 100x100cm s potiskem  Vybavení a doplňky
Cena
539 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zavinovací bambusová dečková plena, 100x100cm s potiskem které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 539 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: bílá, Touch of love, rozměr: 100x100cm <strong>Zavinovací bambusová plena. </strong> <br /> <br />Plenu můžete používat jako zavinovací dečku, podložku na zem i do kočárku. <br />Výhodou bambusu je, že materiál výborně absorbuje vlhkost, je lehký, prodyšný, příjemný na dotyk a je hypoalergenní. <br /> <br />Určená pro děti od 0 m+. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% bambusová látka. <br /><strong>Rozměry:</strong>- cca 100x100 cm, +/- 4cm. <br /><strong>Gramáž: </strong> 170 g/m2, +/- 6%. <br /> <br />Praní : 40st. Celsia. <br />Před prvním použitím plenku vyperte. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zavinovací bambusová dečková plena, 100x100cm s potiskem z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784461025 a ID 95385
- jistota kvalitního výrobce Touch of Love
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zavinovací bambusová dečková plena, 100x100cm s potiskem . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zavinovací bambusová dečková plena, 100x100cm s potiskem na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Touch of Love, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zavinovací bambusová dečková plena, 100x100cm s potiskem vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Touch of Love, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz