Kde koupit Zavinovačka, bavlněná s minky 75x75cm by Teddy - sv. růžová, malina

klasik minky, Baby Nellys, Minky - malinová <strong>Zavinovačka Baby Nellys ® TEDDY.</strong> <br /> <br />Povrch jedné části je ze 100% bavlny. Z druhé části je povrch z mate… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zavinovačka, bavlněná s minky 75x75cm by Teddy -  sv. růžová, malina Vybavení a doplňky
Cena
319 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zavinovačka, bavlněná s minky 75x75cm by Teddy - sv. růžová, malina které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 319 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

klasik minky, Baby Nellys, Minky - malinová <strong>Zavinovačka Baby Nellys ® TEDDY.</strong> <br /> <br />Povrch jedné části je ze 100% bavlny. Z druhé části je povrch z materiálu MINKY Baby - 100% polyester. <br />Výplň je z hypoalergenního silikonového vlákna (duté vlákno). <br /> <br /><strong>Rozměr:</strong> cca 75 x 75cm. <br /> <br /><strong>Co je MINKY Baby?</strong> <br />Vysoce kvalitní a jemný materiál, který nedráždí pokožku. Příjemný a jemný na dotek - hřeje. <br />Zavinovačky jsou šité z kvalitních látek, které zachovávají tvar i barevnost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zavinovačka, bavlněná s minky 75x75cm by Teddy - sv. růžová, malina z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309124865 a ID 93447
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zavinovačka, bavlněná s minky 75x75cm by Teddy - sv. růžová, malina. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zavinovačka, bavlněná s minky 75x75cm by Teddy - sv. růžová, malina na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zavinovačka, bavlněná s minky 75x75cm by Teddy - sv. růžová, malina vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz