Kde koupit Zavinovačka s výztuží kokos - růžová - různé vzory

vzor: Růžová - různé vzory <strong>Zpevněná zavinovačka s kokosovou vložkou.</strong> <br /> <br />Materiál: <br />Vnější 100% bavlna. <br />Vnitřní hypoalergenní… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zavinovačka s výztuží kokos - růžová  - různé vzory Vybavení a doplňky
Cena
249 Kč
Dostupnost
03.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zavinovačka s výztuží kokos - růžová - různé vzory které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vzor: Růžová - různé vzory <strong>Zpevněná zavinovačka s kokosovou vložkou.</strong> <br /> <br />Materiál: <br />Vnější 100% bavlna. <br />Vnitřní hypoalergenní duté vlákno. <br /> <br />Kokosová výztuž je vyndávací. <br /> <br />Rozměr: 75x75cm. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br />Bavlna s atestem pro ekologii Oko Tex standart 100. <br />Zdravotně nezávadná. Určena pro děti od narození. <br /> <br />Upozornění: Zboží je ušité strojově a proto může dojít k mírnému posunutí vzoru. Vzor se tedy nemusí nacházet na stejné pozici jak na fotografii.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zavinovačka s výztuží kokos - růžová - různé vzory z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309026732 a ID 93715
- jistota kvalitního výrobce Jarpol
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 116 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zavinovačka s výztuží kokos - růžová - různé vzory. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zavinovačka s výztuží kokos - růžová - různé vzory na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Jarpol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zavinovačka s výztuží kokos - růžová - různé vzory vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Jarpol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz