Kde koupit Zavírač dveří Dorma TS73 - stříbrný raménko s aretací

Zavírač dveří Dorma TS73 Dveřní zavírač na pastorkovém principu s nůžkovým ramínkem a „inteligentním“ tlumením otevírání. Univerzálně řešený dveřní zavírač DORMA TS 73 V pro dveře s různým designem a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zavírač dveří Dorma TS73 - stříbrný raménko s aretací Brány a branky
Cena
3 530 Kč
Dostupnost
12.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zavírač dveří Dorma TS73 - stříbrný raménko s aretací které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 530 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zavírač dveří Dorma TS73 Dveřní zavírač na pastorkovém principu s nůžkovým ramínkem a „inteligentním“ tlumením otevírání. Univerzálně řešený dveřní zavírač DORMA TS 73 V pro dveře s různým designem a stylem, a to jak interiérové standardní, tak i požární dveře. Plochý a kompaktní formát produktu TS 73 V znamená, že prakticky nejsou žádné problémy s instalací. Ověřená a důvěryhodná kvalita je vaší zárukou spolehlivosti. jeden model pro všechny aplikace šířka dveří až 1100 mm pro jednokřídlé a dvoukřídlé požární i nepožární dveře rychlá a jednoduchá instalace antikorozní design pro použití v oblastech s vlhkostí a párou optimální ochrana stěn a dveří díky "inteligentnímu" tlumení otevírání konstantní rychlost zavírání téměř nedotčená výkyvy teplot, dvoustupňová regulace rychlosti zavírání 180° - 15° a 15°- 0° včetně nastavení koncového dorazu pomocí ramínka plynulý pohyb dveří díky vysoké mechanické účinnosti Ke stažení Technický prospekt

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zavírač dveří Dorma TS73 - stříbrný raménko s aretací z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60249
- jistota kvalitního výrobce Dorma
- kategorie Brány a branky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zavírač dveří Dorma TS73 - stříbrný raménko s aretací. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zavírač dveří Dorma TS73 - stříbrný raménko s aretací na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Brány a branky Dorma, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zavírač dveří Dorma TS73 - stříbrný raménko s aretací vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Brány a branky Dorma, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz