Kde koupit Zavírač dveřní Dorma TS83 stříbrný

Zavírač dveřní Dorma TS83 stříbrný Dveřní zavírač s nůžkovým ramenem a “inteligentním” tlumením otevírání. Desetiletí zkušeností přispěly k vývoji dveřního zavírače DORMA TS 83. Výsledkem je pohodlí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zavírač dveřní Dorma TS83 stříbrný Brány a branky
Cena
2 799 Kč
Dostupnost
Skladem 07.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zavírač dveřní Dorma TS83 stříbrný které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 799 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zavírač dveřní Dorma TS83 stříbrný Dveřní zavírač s nůžkovým ramenem a “inteligentním” tlumením otevírání. Desetiletí zkušeností přispěly k vývoji dveřního zavírače DORMA TS 83. Výsledkem je pohodlí uživatele spolu s vynikající všestranností. Zavírač lze nastavit tak, aby vyhověl téměř všem typům dveří. Zavírač DORMA TS 83 lze dodat také s dodatečnou antikorozní ochranou pro aplikace v nepříznivém prostředí nebo agresivních podmínkách. stříbrný s obyčejným raménkem perfektní řešení pro skoro všechny dveřní aplikace šířka dveří až 1400 mm / 1600 mm pro jednokřídlové a dvoukřídlové nepožární i požární dveře jednoduchá instalace antikorozní ochrana síla pružin v rozsahu EN 3-6 se hodí pro téměř jakoukoliv aplikaci optimální ochrana stěny a dveří díky "inteligentnímu" tlumení otevírání rychlost zavírání díky termoventilům prakticky neovlivněná kolísáním teploty relativně nízký odpor při otevírání díky vysoké mechanické účinnosti Dokumenty ke stažení: Návod k použití zavírače Dorma TS83

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zavírač dveřní Dorma TS83 stříbrný z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4021226312803 a ID 60251
- jistota kvalitního výrobce Dorma
- kategorie Brány a branky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 44 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zavírač dveřní Dorma TS83 stříbrný. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zavírač dveřní Dorma TS83 stříbrný na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Brány a branky Dorma, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zavírač dveřní Dorma TS83 stříbrný vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Brány a branky Dorma, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz