Kde koupit Zdravá láhev - 1l - Lapač snů - růžová

Zdravá láhev - Lapač snů - růžová - 1l, V100273 Zdravá láhev - unikátní český výrobek. <br /> <br />Vyrobena z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely. <br /&… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Zdravá láhev - 1l - Lapač snů - růžová Vybavení a doplňky
Cena
239 Kč
Dostupnost
Skladem 27.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Zdravá láhev - 1l - Lapač snů - růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 239 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zdravá láhev - Lapač snů - růžová - 1l, V100273 Zdravá láhev - unikátní český výrobek. <br /> <br />Vyrobena z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely. <br />Bez plísní, zápachu, ftalátů, změkčovadel a Bisfenolu A. <br /> <br />Vhodná pro nápoje až do 100°C. <br /> <br />Snadná údržba, možno mýt v myčce. <br /> <br />Atestovaná pro použití v mikrovlnné troubě. <br /> <br />Atestovaná na vyvařování (podobně jako kojenecké lahve). <br /> <br />Plně recyklovatelná, ekologicky šetrná. <br /> <br />Určena všem bez rozdílu (dětem, ženám, mužům, seniorům,...). <br /> <br />Součástí každého balení je 1 náhradní zátka. <br /> <br />Obsah: 1 l. <br /> <br />Láhev je balená v krabičce s podrobným popisem.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zdravá láhev - 1l - Lapač snů - růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595573603427 a ID 94772
- jistota kvalitního výrobce R&B Mědílek s.r.o.
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 119 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Zdravá láhev - 1l - Lapač snů - růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Zdravá láhev - 1l - Lapač snů - růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky R&B Mědílek s.r.o., nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Zdravá láhev - 1l - Lapač snů - růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky R&B Mědílek s.r.o., které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz